Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,75 zł , zmiana od tamtej pory: -22,55%

Intelliseq na Innovation day- czyżby debiut wkrótce?

Zgłoś do moderatora
https://gpwinnovationday.pl/#
15 kwietnia g 15

Jeśli będzie debiut w dobie boomu na biotechnologię to wycena może być kosmiczna. Pod to pewnie tak rośnie ostatnio. Teraz pod żadnym pozorem nie można oddawać akcji - będą b cenne.
A na razie są rzadkie jak białe ktuki nie ma zupełnie, w arkuszu nic praktycznie nie ma.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VENTUREIN 2,90% 2,13 2021-09-27 11:08:06