Forum Giełda +Dodaj wątek

INTEGER płatności sms

Zgłoś do moderatora
Ja raczej jestem sceptyczny jak dotąd nikomu się nie udało. Gdyby wyszło INTEGEROWI
akcji mogło by zabraknąć tylko czy wyjdzie? prezes w cnbcbiznes był b enigmatyczny
miało by być to bez podpisywania umów z telekomami b innowacyjna koncepcja. Komercyjny start usługi jest już blisko, moż ktoś już dotarł do założeń tej usługi integera?
albo ma ciekawą koncepcje na jej założenia? Zachęcam do dyskusji. Pozdrowienia dla najbardziej aktywnych MATIEGO I OPTIMYSTY miło was poczytać :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTEGERPL 0,04% 48,47 2017-05-24 16:49:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.