Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,00 zł , zmiana od tamtej pory: 73,11%

INteger 14.07.2016

Zgłoś do moderatora
Zapamietajcie te date inwestorzy moi drodzy. Dzisiaj zakupilem pierwsze pakeity integera narazie na rozgrzewke 2000 akcji, codziennie jesli cena bedzie sie utrzymywac ponizej 30zl dokupuje po 250 udzialow czyli 1000 miesiecznie. nie jestem wrozbita i nie wiem na jakim poziomie skonczy sie to abstrakcyjne sypanie ale wiem jedno lubie kupowac jak krew sie leje. nie spekuluje tylko inwestuje wiec spadki dalsze w goole na mnie nie zrobia wrazenie wiecej kupie i tyle. moja technika to 70% AF, 25% AT, 5% psychologia tlumu, 0% rekomendacje , artykuly w prasie fora internetowe! pozdrawiam wszystkich :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTEGERPL 0,04% 48,47 2017-05-24 16:49:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.