Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,87 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

InPost - śledzenie nadanej przesyłki

Zgłoś do moderatora
Witam,
chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób można śledzić nadaną przeze mnie paczkę. Na maila przychodzi mi powiadomienie o tym, że paczka została nadana i niedługo zostanie skierowana do kupującego. Posiadam aplikację na telefon InPost, jest tam funkcja śledzenia nadanej paczki jednak nic mi się tam nie pokazuje. Z InPostem mam połączone konto na Allegro (gdzie cały proces sprzedaży miał miejsce). Dodam, że kiedyś już kupowałem pewną rzecz przez Allegro i nie było żadnych problemów z śledzeniem paczki (wystarczyło wpisać długi kod tej paczki).
  • InPost - śledzenie nadanej przesyłki Autor: ~PanParufka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INPOST 0,00% 10,87 2017-05-24 16:47:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.