Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,94%

inne, okazje

Zgłoś do moderatora
--
Dn. 02.11.2022r. Zarząd Spółki Live Motion Games S.A. ( LMG dalej: Spółka, Emitent), informuje o zawarciu trójstronnej umowy na wykonanie portów gry komputerowej Spółki (dalej: Umowa). Niniejsza Umowa dotyczy gry pt. “Builder Simulator” (dalej: Gra, Dzieło), która wydana zostanie na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch (dalej: Konsole lub każda z osobna jako Konsola).
Zarząd Spółki zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

P.S. Kurs LMG ponad - 82 % / 1 rok  ( po niedawnej w/w owocnej premierze symulatora, na kursie był spektakularny, ok. tygodniowy rajd- np. ok. + 40 % / 2 dni i zepchniecie kursu na historyczne dno )
https://www.bankier.pl/wiadomosc/LIVE-MOTION-GAMES-S-A-Zawarcie-umowy-na-portowanie-gry-pt-Builder-Simulator-8432874.html

podobne ;
- termo2power -oze- podobnie
- forte - podobnie
- jsw- podobnie- wczoraj ( dn. 02.11.2022r.)rekomendacja na ok. 100 zł z dyskontem + 80 %

  • inne, okazje Autor: ~wlecc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SHOPER -4,11% 35,00 2023-09-26 16:46:39