Niestety jest tak jak myślałem, związek NGG i Deqaf Studio skończył się na pierwszej cześci,
otrzymałem maila z którego wynika, że druga część jest tworzona tylko i wyłącznie przez studio Deqaf.
"Hello,
I develop Creepy Tale 2 without participation Gravity Games.
Regards, Brad"
Trochę szkoda, ale zobaczymy w jakim kierunku pójdzie NGG.