Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,00 zł , zmiana od tamtej pory: -23,89%

Informacja nt. nowego projektu dla e-commerce z branży modowej

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/QUARTICON-S-A-Informacja-nt-nowego-projektu-dla-e-commerce-z-branzy-modowej-7986292.html

(...)
Spółka zamierza pozyskać do współpracy wiodące sieci handlowe z szerokim portfolio produktowym, ale już obecnie sklepy będące klientami QuarticOn S.A. w wielu krajach Europy Centralnej i Południowej, oferują dostęp do bardzo szerokiej gamy towarów ze wspomnianych branż (...).

W ocenie Zarządu Spółki, nowe rozwiązanie powinno się stać w najbliższych latach istotnym generatorem przychodów dla Spółki. Jednak z uwagi na początkową fazę prac nad produktem oraz rozważane różne scenariusze jego rozwoju, na dzień sporządzenia niniejszego raportu bieżącego Spółka nie jest w stanie precyzyjne oszacować wpływu nowego produktu na przyszłe wyniki finansowe, które także częściowo są uzależnione od czynników zewnętrznych, które pozostają poza wpływem ze strony Emitenta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON -8,67% 13,70 2020-12-01 10:20:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.