Forum Giełda +Dodaj wątek

info - wyskakiwać z papiera jak macie ochotę

trzymam się spokojnie

najlepsze jest to, że jak będzie 1zł to każdy będzie tutaj widział 10zł a teraz płaczą o 10gr - nazywam takich ludzi gamoniami bo zawsze wpierdalają akcje po wcześniejszym odpale a wcześniej mówią, że spekuła wchodzi

jak tu zobaczę konkretne obroty to będę wiedział co się dzieje tymczasem jakieś nieloty przerzucają sobie towar i myślą, że to kogoś przestraszy

popatrzcie na inne spółki, które nie miały podstaw urosnąć i będąc na dnie były obrzucane błotem, a później budziliście się i nagle krzyczeliście brać perła!!! nawet widziałem ochotników i głupich na Monnari przy 8zł i co teraz jest już poniżej 4zł gamonie, a gdzie byliście przy 80gr , no tak siedzieliście wduszając enter i popuszczając tymi akcyjkami ... pomyślcie chociaż raz, urosło 1000% mało?

tak samo będzie na Infinity w swoim czasie i mam to gdzieś, czy jakiś idiota rzuca niżej czy nie i tak was wydymają jak zawsze, a wierny zostanę i będę głosił, że sprzedałem z zyskiem 1000% , a czy potrwa to 2lata to mi wisi bo zarobię więcej o tych co rzucają się na bankruty na górkach

i będę tu pisał kiedy mi się podoba jest to moje zdanie, którego nie zmieni byle apol piszący, że to nie ma podstaw, a jak było 42 to mówił, że spadnie na groszówki i nic nie jest warte, ktoś brał po 42 i trzyma i wie, że to była tylko próba wzrostu przy marnym obrocie, jak będzie konkretny obrót to 1zł przebijemy w kilka dni

tymczasem teraz trwa wyleszczanie więc idioci, którzy chcą robić sobie stratę niech sprzedadzą i będzie wam lżej patrzeć i wspominać swoje pakiety przy wyższych poziomach

stefan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.