Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,66 zł , zmiana od tamtej pory: -51,13%

Info pod wzrosty?

Zgłoś do moderatora
infor sprzed 2h

Our soundtrack from Metamorphosis, composed by Mikolai Stroinski and Garry Schyman, has been nominated for an SCL Award!
Outside of the game you can also give it a listen on Spotify, Apple Music, and Amazon Music.

Just search for "Metamorphosis (Original Soundtrack)" and enjoy.
  • Info pod wzrosty? Autor: ~Tomus

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
OVIDWORKS 4,00% 1,30 2022-06-23 10:09:29