Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,31 zł , zmiana od tamtej pory: -80,65%

INFO PLANETSOF ----- zaraz 50gr

Zgłoś do moderatora
Zarząd Spółki Planet Soft S.A. z siedzibą we Wrocławiu (“Emitent”, “Spółka”) informuje, że do Spółki wpłynął podpisany list intencyjny z Infinite Area S.r.L. z siedzibą z Montebelluna, Włochy (“Infinite”). Dokument określa ramy współpracy stron w zakresie budowy zrzeszenia akceleratorów i inkubatorów z różnych krajów (“Infinite Aliance Network”) , których celem jest wspólne pozyskiwanie kapitału, klientów lub partnerów strategicznych dla projektów typu startup. Infinite Alliance Network to międzynarodowa inicjatywa, której członkowie posiadają określony zestaw kompetencji przyczyniających się do rozwoju ekosystemu startup’ów w ich regionie. Celem każdego członka jest pozyskiwanie nowych projektów typu startup i pomoc w ich rozwoju na arenie międzynarodowej przy pomocy innych partnerów działających w Infinite Alliance Network. Spółka postrzega współpracę z Infinite Alliance Network jako narzędzie do międzynarodowej ekspansji już prowadzonych projektów, ale także jako rynek zbytu na technologie i zweryfikowane modele biznesowe, które opracuje sama lub pozyska w drodze akwizycji. Podstawa Prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu “Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00