Forum Giełda +Dodaj wątek

INFO co myślicie

Zgłoś do moderatora
W dniu dzisiejszym zarząd Analizy Online S.A. powziął informację od Zarządu Analizy Online Asset Management S.A. której to jest 100% akcjonariuszem, że w trakcie posiedzenia Komisji Nadzoru Finansowego w dniu dzisiejszym (12 października 2010 roku), firma Analizy Online Asset Management S.A. uzyskała ustna zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na rozpoczęcie działalności w zakresie wykonywania czynności polegających na zarządzaniu portfelami, w skład, których wchodzi jeden lub większa liczba instrumentów finansowych - zgodnie z art. 69, ust.2, pkt.4 Ustawy z dnia 29 lipca 2005r., o obrocie instrumentami finansowym.Zarząd Firmy Analizy Online Asset Management S.A. poinformował jednocześnie Zarząd Analizy Online S.A., że spodziewa się otrzymania pisemnej decyzji Komisji Nadzoru Finansowego w najbliższych dniach.Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:Grzegorz Raupuk - Prezes ZarząduPrzemysław Szalbierz - Członek Zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ANALIZY -1,85% 31,80 2021-10-22 11:30:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.