Potwierdzam!!!!!
Znow ten sobowtor!!!!
Mialem zrobic analIZIE gdy bedzie 1 LITR!!!!!
Jw.!!!!
Jak juz jw. powiedzialem, tak jej wepchalem!!!!!
Czyli sie z obietnicy wywionzalem!!!!!
Mozecie jom zapytac LECZ SSSSSIE, i na razie nie odpowie!!!!!
Potem zrobie ja sobie z drugiej strony!!!!!
Kupilem ja sobie za dewidędę!!!!!
Pies tez zadowolony!!!!!
Mowilem POL LITRA!!!!
Mowilem ZERO SIEDEM!!!!!
Mowilem LITR!!!!
Mowilem DWA LITRY!!!!!
MoC