Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,90 zł , zmiana od tamtej pory: -19,42%
jak SCANUJA ci LEP czylo GLOWE i wiedza co tam szept ci mowi to MOGA CI ULOZYC droge ... i sie bawic - > technologia WYCIEKLA maja ja DUYZE firmy korporacje ... bawia sie swoimi pracownikami. SADYSCI ktorzy racza sie CIERPIENIEM innego ... zo baczymy czy ta bron nie wycieknie do DOLU a jak dol sie DOWI i kiedys posklada to ... tez rozbiora. W niemczech posiadaja ja GANGI od lewej do prawe strony taki MALO INTZELIGENTNY syf ... w Polsce maja korporacje ci z gieldy te TUZY ...:) maja dojscie ... powodzenia bo jak DOL UWIERZY W PATENTY... sonicznie mozna SCANOWAC glowe bez ingerencji ...czipow nie potrzeba obecnie by to robic... przygotowuja mieszkania tzw DZIUPLE gdzie drecza ofiary. aha i wiedza co polak mysli o niemcach i co niemiec o polakach fajna gra...
  • INFO Autor: ~Marcin_Scholke
  • Re: INFO Autor: ~Marcin_Scholke
  • Re: INFO Autor: ~Marcin_Scholke
  • Re: INFO Autor: ~Marcin_Scholke

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 3,35% 5,56 2019-12-06 12:37:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.