Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 6 800,00%
http://www.gmina.mielec.pl/artykuly/1665/pliki/20161206083208_1429777861-zielona-energia-02.jpg
Dotacje w województwie podlaskim !!!
Dzisiaj jest ostatnia sesja listopada. Od jutra info o dotacjach w województwie podlaskim może pojawić się w każdym momencie.
Czujni i gotowi do działania ? Żeby Wam pociąg z peronu nie uciekł !

https://rpo.wrotapodlasia.pl/pl/jak_skorzystac_z_programu/zobacz_ogloszenia_i_wyniki_na_1/dzialanie-51-energetyka-oparta-na-odnawialnych-zrodlach-energii-2.html#_q07wla

W ogłoszonych wynikach konkursu szukajcie tych spółek:

EKO PODLASIE
SŁONECZNE PODLASIE
VOLTAIC ENERGY
SUN SORUCE
ECO POWER
PODLASKA ENERGIA FOTOWOLTAICZNA
FOTOWOLT
ZIELONA ENERGIA BIAŁYSTOK
SOLARECO
GREEN VOLTAIC

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON -0,96% 4,14 2019-11-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.