Forum Giełda +Dodaj wątek
INTERNET GROUP SA lista akcjonariuszy

Raport bieżący 110/2012


Zarząd Internet Group S.A. (dalej: Spółka) niniejszym przekazuje poniżej listę akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki w dniu 14 listopada 2012 roku:

1. CLEARRANGE MEDIA CONSULTING B.V. z siedzibą w Amsterdamie, Holandia - 8.624.160 akcji zwykłych na okaziciela w kapitale zakładowym Spółki, uprawniających do wykonywania 8.624.160 głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki (19.37 % w kapitale zakładowym oraz w ogólnej w liczbie głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki oraz 70.11 % w liczbie głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki w dniu 14 listopada 2012 roku),

2. BCEF INVESTMENTS VI LIMITED z siedzibą w Nikozji, Cypr - 3.091.316 akcji zwykłych na okaziciela w kapitale zakładowym Spółki, uprawniających do wykonywania 3.091.316 głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki (6.94 % w kapitale zakładowym oraz w ogólnej liczbie głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki oraz 25.49 % w liczbie głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki w dniu 14 listopada 2012 roku).



Więcej na: biznes.pap.pl i biznes.pap.pl/espi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 1,12% 0,04 2025-07-17 15:27:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.