Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,88 zł , zmiana od tamtej pory: -79,65%
To również długoterminowe zyski dla AIG ! :)
https://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/One-More-Level-liczy-na-dlugi-ogon-sprzedazowy-Ghostrunnera-wywiad-8187274
  • Info Autor: ~Krzychu
  • Re: Info Autor: artibi
  • Re: Info Autor: ~OMG
  • Re: Info Autor: ~Krzychu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AIGAMES -2,78% 1,40 2022-07-06 16:33:19