Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,19 zł , zmiana od tamtej pory: 56,12%

Indeks WIG Games może czekać korekta - Sugalski, Rockbridge TFI (wywiad)

Zgłoś do moderatora
powoli coraz głośniej o Altusie :)

Indeks WIG Games, po dynamicznym wzroście w ostatnich miesiącach, może rozpocząć korektę, tym bardziej, że na części spółek prawdopodobnie pojawi się podaż akcji ze strony tzw. insiderów - uważa zarządzający Rockbridge TFI Paweł Sugalski. Ekspert ocenia, że okazji inwestycyjnych na GPW nadal warto szukać w sektorze spółek technologicznych oraz wśród mniejszych producentów gier.
link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS 2,21% 1,85 2023-06-01 10:07:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.