Nie naganiajcie na kupno tej spółki, ponieważ w spółce się nic nie dzieje, i żaden "gruby" nie wchodzi do spółki. To jest czyste spekulanctwo, zwykłe pompowanie kursu, niczym nie poparte - żadnymi wskaźnikami. Nie piszcie aby coś napisać, a jak piszecie to podawajcie informacje wiarogodne, poparte faktami. Tym czasem tych argumentów brak. Czyste bla, bla, bla.