witam. Nie posiadam tego waloru, siedze na borku jednak moj tata zakupil w piatek impex. Prosil abym napisala tutaj na forum jedno pytanie. Czy na impexie byla jakas zla informacja ze on jako jeden tak brzydko sie zachowal ze wszystkich spolek Romana/. Bardzo prosze o wasze zdanie na ten temat