Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,99 zł , zmiana od tamtej pory: -23,65%

IMPERIO - trzeźwe spojrzenie - podsumowanie

Zgłoś do moderatora
Tu niestety nie będzie żadnego przejęcia ani wejścia tylnymi drzwiami spółki.
Zmiana nazwy oraz potwierdzenie nie zmieniania profilu ASI to potwierdzają.
Co mądrzejsi wyszli po walnym kiedy okazało się, że tu nie żadne SAULE czy satelity.
Zaraz obudzą się akcjonariusze, którzy liczyli na duży zwrot i będą ciąć straty.
Wycena spółki aktualnie jest kilkukrotnie wyższa niż kilka miesięcy temu i tylko sekundy dzielą nas od realizacji kosmicznego zysku większościowych akcjonariuszy, którzy wyhaczyli okazję i nie sprzedali na wezwaniu.
Lawina jest nieunikniona i już się rozpoczęła, kurs docelowy 3,5 to minimum na tapecie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -3,54% 3,81 2021-07-29 13:16:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.