Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,94 zł , zmiana od tamtej pory: -71,54%

Imperio ASI S.A. kupił po 7 zł

Zgłoś do moderatora
https://www.parkiet.com/article/20210826/KOMUNIKATY/308269904

Zarząd Spółki pod firmą IMPERIO ASI Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (dalej „Emitent”) informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 26.08.2021 r. zawarł umowę cywilno-prawną z osobą fizyczną na podstawie, której nabył 92.000 sztuk akcji na okaziciela spółki ALL IN! GAMES S.A. z siedzibą w Krakowie za łączną cenę 644.000 zł. Nabyte przez Emitenta akcje stanowią 0,15 % udziału w kapitale zakładowym spółki ALL IN! GAMES S.A. ALL IN! GAMES S.A. to wydawca gier komputerowych, działający w branży gamingowej od 2018 roku. Spółka ta wydaje i tworzy gry na komputery osobiste i konsole, pracując nad polskimi i międzynarodowymi projektami, by oferować graczom nowy poziom rozgrywki. Spółka ALL IN! GAMES S.A. jest notowana na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Nabycie przez Emitenta akcji ALL IN! GAMES S.A. może mieć wpływ na przyszłą sytuację majątkową i gospodarczą Emitenta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES -4,13% 1,98 2022-05-23 15:18:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.