Lecimy niżej jak jedna drużyna! Przy 100 kapitalizacja byłaby jak na CIG (wczoraj) chyba. Sam nie wiem która spółka jest obecnie mniej warta dla mnie... Na ten moment z dużych IP 11b ma FP, a CIG Snipera i LOTF. CIG jest mimo wszystko i zawsze był trochę zwinniejszy - nie robi nic przez 7 głuchych lat i chyba nie zgubił jeszcze gry za 48 baniek, prezes jest rudy ale nie tak bezczelny jak Marszał. Która z nich jest więcej warta? CIG ciągle w spadkowym ponad rok od nieudanej premiery LOTF. Oceny gry LOTF niższe, ale nie brałbym tego na korzyść 11b....