Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: 65,00%

ile osób obejmie nowe akcje?

Zgłoś do moderatora
oto jest pytanie. Raport roczny obnażył fatalną sytuację spółki.
Do tego brak sternika w postaci JC a dawny sternik KD nic nie zrobił z prezeską to i teraz żadnym gwarantem sukcesu nie jest.
Wątpię że sprzeda się w całości nowa emisja z prostej przyczyny, JWA jest trupem a emisja nowych akcji jest emisją ratunkową.
Jak sprzeda się 50% to wpłynie ledwo 1,5 mln zł, to niestety nie uratuje spółki lecz utrzyma ją na powierzchni a o zyskach można zapomnieć. Jak sprzeda się do 30% to spółka wraz z waszą kasą utonie bo to nie wystarczy aby spłacić zadłużenie tej spółki a o nowych projektach to mogą sobie tylko pomarzyć.
Ciekawe ilu szaleńców zaryzykuje i kupi 2 akcyjki na 1 starą, czyli muszą wydać więcej kasy niż obecnie mają zainwestowaną w JWA a pewności że nowa emisja zostanie dopuszczona do obrotu nie ma. Oczywiście zaraz naganiacze zaczną mnie dyskredytować, kto ma rozum ten wie, kto go nie ma ten na giełdzie nigdy nie zarobi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA 4,43% 0,99 2021-01-27 16:45:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.