Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,21 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

II etap konkursu, a w tle..

Zgłoś do moderatora
O ile pamiętam to jutro drugi etap konkursu do zarządu cargo. Po pierwszym sicie przeszła połowa kandydatów. Może ktoś myśleć że do tej pory trwa wyczekuwanie ze nic się nie dzieje. Nic bardziej błędnego, bo w tle od dwóch miesięcy ma miejsce wiele działań, kierowane są wnioski do RN, podpisywanie różnego rodzaju umów, na przewozy, na dostęp do infrastruktury w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, umowy dzierżawne, na dostawę prądu np. na torach DB i inne. Tak więc dużo się tu pod koniec roku dzieje. Nie ma wyjścia, musi się dziać, bo nowy rok tuż tuż
  • II etap konkursu, a w tle.. Autor: ~inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
13FORTUNA -0,82% 1,21 2009-01-19 16:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.