Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: -20,69%

Idziemy do góry:)

Zgłoś do moderatora
Zarząd Spółki Apanet S.A. z siedzibą we Wrocławiu _"Emitent"_ informował raportem ESPI nr 1/2023 z dnia 1 marca 2023 r., że w dniu 28 lutego 2023 r. Apanet Green System sp . z o.o. _dalej: "Spółka zależna"_ zakończyła prace, których celem było przygotowanie nowego urządzenia kontrolno-sterującego oświetleniem ulicznym i drogowym opartym o bezprzewodową transmisję danych.

Spółka zależna w dniu 27 marca 2023 r. otrzymała od Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego elektroniczną informację o pozytywnej weryfikacji wniosku o płatność. Maksymalny termin wypłaty grantu to 17 kwietnia 2023 r. Wysokość wypłacanego grantu będzie wynosić 135 000 zł.

Emitent publikuje niniejszą informację, ponieważ wypłata grantu istotnie wpłynie na przyszłe wyniki finansowe Grupy Kapitałowej oraz stanowi realizację strategii Grupy Kapitałowej w zakresie przygotowania systemu sterowania oświetleniem ulicznym opartym na bezprzewodowej transmisji danych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APANET -7,26% 2,30 2023-06-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.