Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,47 zł , zmiana od tamtej pory: -99,32%

Idźcie na Agroton

Zgłoś do moderatora
Cześć, piszę ten post bo też tak jak Wy byłem chory na punkcie próchnika, jestem drobny i tak jak Wy obracam stosunkowo niewielkimi środkami jak na GPW ale wszystkimi jak dla mnie ok 20K, na próchniku w ciągu ostatnich lat straciłem z 7 tyś, od tygodnia jestem na agrotonie i odrobiłem wszystko z nawiązką, Polecam sprzedać próchnika, bo tutaj na razie nic tylko gruba spekuła i iść tam gdzie można zarobić, a można na GPW. Teraz wg wyceny agrotonu mam 37K z 20K które miałem tydzień temu a spółka nadal rośnie o kilkanaście procent dziennie. Czas to pieniądz im wcześniej wejdziecie tym więcej zarobicie.
  • Idźcie na Agroton Autor: ~północpołudnie
  • Re: Idźcie na Agroton Autor: zielonome

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCHNIK -4,59% 0,01 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.