Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  64,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,70%

I to jest to! BPC znowu zaskakuje

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BLACK-PEARL-S-A-McAN-wchodzi-do-gry-Black-Pearl-S-A-dolacza-do-grona-firm-z-branzy-Gamingowej-uruchomiajac-internetowa-platforme-z-30-000-trzydziestoma-tysiacami-gier-https-nsgaming-pl-8037965.html

Po pracy będę sprawdzał, co tam ciekawego. Bo i tak nas w domach pozamykali.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC 1,58% 0,19 2023-09-20 11:45:54