Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,10 zł , zmiana od tamtej pory: 16,31%
Myślicie, ze ten pierwszy kwartał jest już w cenie ? Skoro już poinformowali o słabych wynikach. Jedynym plusem jest kolejna pomoc z tarczy 2.0. Poprawy wyników można się spodziewać dopiero w 3 kwartale 2021. Jak myślicie ?
  • I kwartał Autor: ~Michał
  • Re: I kwartał Autor: ~xyz
  • Re: I kwartał Autor: ~fundinvestment-comp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LSISOFT -0,61% 16,40 2021-07-30 12:59:37