Beda wzrosty?
Lecimy na 100?
Jest Holandia, beda inne kraje?
Leszcze sprzedaja, wy dkupujecie, bo beda wzrosty?
Jesli sprzedaje sie w biednej Polsce, to sprzeda sie w bogatej Holandii?
Halicki to wytrawny manadzer i ida zmiany na dobre?
Na gieldzie kupuje sie przyszlosc (i mozna zlac, ze braster to de facto juz bankrut)?
I generalnie jest fajnie i wesolo, szczujnio ty nasza, mordy wy nasze pazerne przyspawane do cudzej kasy. :)