jak się ma wycena fundamentalna spółki do jej wyceny giełdowej ...po co szukać wyceny z fundamentów, do czego namawiasz na boomerang ???, wystarczy spojrzeć na integer...!!! rok temu a teraz jak się ma poprzednia wycena do poprzednich fundamentów, a obecna wycena do obecnych fundamentów po roku rozwoju i inwestycji ??? hehe, dlatego zawsze gdy jest okazja nie ma się co szczypać, tylko pompować spółke ile się da, bo zawsze może być gorzej , a nigdy nie jest źle gdy jest lepiej ( wężykiem, wężykiem podkreślić hehe !!!!)