Forum Giełda +Dodaj wątek

I co dalej?

Zgłoś do moderatora
Nie wiem co to za gra przypomina mi to trochę Ponar, wszyscy pisali będzie dobrze a tu gucio spółka która ciągle przynosi straty, a tak miało być pięknie nowe inwestycja spółka w USA, a tak naprawdę prawie bankructwo, czy tu tak samo może naprawdę jest źle że kurs tak spada, skoro Boryszew bankrutuje to Impex może też. Ma ktoś naprawdę rzeczową wiedzę poradźcie co robić, ratować kasę z małą stratą czy cierpliwie czekać
  • I co dalej? Autor: ~mrobat
  • Re: I co dalej? Autor: ~lolek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00