Forum Giełda +Dodaj wątek

http://www.youtube.com/watch?v=9-seDrv1eQo

Zgłoś do moderatora
To, że pewne roczniki słabych duchem inwestorów ( pełna nazwa, okreslenie: " słabej wiary i nikczemnego wzrostu" ) miały we wczesnym stadium dzieciństwa przykre w skutkach ( po dzisiejszy dzień ) "przygody" z upadkiem z wózka ( masowe zdarzenia ) - nie oznacza, że należy ich naśladować ! Tamten temat jest już definitywnie zakończony !
To nie przechodzi ( następstwa tego fatum ) na innych ludzi, to nie jest choroba zaraźliwa, to nie jest dżuma !!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPEXMET -0,24% 4,22 2019-08-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.