Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,85 zł , zmiana od tamtej pory: 1,61%
Taką nazwę ma w technice zabezpieczeń antywłamaniowych do systemów pozorny obiekt poszukiwań.
Nie wykluczam, że WP użył tej techniki do odwrócenia uwagi od autentycznego celu wezwania, jakim być może będzie Rokita, nie PCX. Pozorność PCX jako celu mogła być osiągnięta poprzez zakupy pakietowe i pompowanie zysku. Zwróćcie uwagę jak bardzo zostały wyciśnięte przepływy operacyjne do miseczki z zyskiem na PCX:
https://i.imgur.com/4yGSA5M.png

A jak oszczędnie przelewano je na PCR:
https://i.imgur.com/IBfYFti.png

 
  • Honeypot Autor: ~mroczneśredniowiecz
  • Re: Honeypot Autor: ~indamix
  • Re: Honeypot Autor: ~mroczneśredniowiecz
  • Re: Honeypot Autor: ~ziko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL -0,14% 2,90 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.