Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,96 zł , zmiana od tamtej pory: 12,17%

HIT, brak kombinezonów na rynku, podzwońcie po hurtowniach BHP

Zgłoś do moderatora
Kombinezony, które były po 9 zl teraz kosztują 29 zł i jeszcze ich nie ma. Kombinezony szyje się miedzy innymi z włóknin Lentexu.
To świadczy o całkowitym opróznieniu rynku z włóknin i o wzroście cen 200-300 %. Lentex nie przyjmuje nowych zamówień. To jest perła. Wyniki za 3Q będą rewelacyjne

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -0,50% 10,05 2020-12-04 16:41:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.