Hitem jest, ze kurs wciąż - pomimo nowej prognozy na 80 mln PLN EBITDY, jest poniżej ceny emisyjnej, która o ile dobrze pamietam byla, kiedy spolka notowała o ponad polowe gorsze wyniki. Jutro obstawiam, ze w końcu złamiemy te magiczne 45 zl :)
A drugi hit to, ze Członkowie Zarządu maja jeszcze ca. 2 mln PLN premii za 2019r. do wydania na akcje i o ile dobrze czytam regulacje czasu na ich zakup nie zostało im zbyt wiele :)