Forum Giełda +Dodaj wątek

hektar i mati gdzie jestescie?

Zgłoś do moderatora
no chlopaki co z wami? mowilem, ze zwala bedzie i predzej 1 pln zobaczycie niz 10...gdzie ta szmata mati sie podziewa i jego przydupasy klaskajacy mu jak mowil 8,12,16,20,80 pln?

a ty hektar jak tam? dalej czekasz czy juz posluchales glosu rozsadku i wywaliles? rok temu jak ci mowilem, ze sie przypomne to mowiles, ze masz czas i bedziesz trzymal? to jak jest nadal czekasz i patrzysz jak ci kaska topnieje zmiast zarabiac na innych spolkach czy juz posluchales qtasa? :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -6,36% 2,06 2022-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.