Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: -30,50%

Grubo, nie ma nic, a będzie Rocat Jumpurr i KOU dział gier mobilnych

Zgłoś do moderatora
 Własne gry mobilne to temat, który od dawna chcieliśmy rozwinąć w Knightsach, jednak z uwagi na większe projekty wyższe priorytetowo, działanie to zawsze było spychane na bok. Strategia Mousetrap Games pokrywa się w znacznym stopniu z tym, co chcieliśmy zrobić u nas, dlatego zdecydowaliśmy się przenieść całą operację budowania działu mobile pod skrzydła MTG. Zamierzamy wspierać Mousetrap naszym know-how w zakresie produkcji gier mobilnych na każdym polu - od designu, poprzez art, dev, PM, po QA i liczymy na wspólne zbudowanie firmy, która z powodzeniem będzie konkurować z największymi w branży – mówi Piotr Sobolewski, CEO The Knights of Unity.

Rocat Jumpurr ma się ukazać jeszcze w 2020 roku na urządzeniach mobilnych.
 

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OXYGEN -5,12% 0,56 2022-01-18 11:22:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.