Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,46 zł , zmiana od tamtej pory: -9,76%
Po takich wynikach i obecnym portfelu 10 zł się należy jak psu buda. To zaczyna przypominać sytuację z Livechat jak debiutował po 17 zł - teraz 120 nikogo nie dziwi, a w wyniki bronią się same. A tu jest kilka takich spółek a Infermedica może mieć znacznie większy potencjał w e-zdrowiu na świecie, no i ciągle nowe 4 rocznie. Trzymam kciuki i moje akcje!
  • grubo Autor: ~spectra
  • Re: grubo Autor: ~Enigma
  • Re: grubo Autor: ~edi
  • Re: grubo Autor: ~spectra

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -1,77% 2,22 2021-08-04 10:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.