Czytam od kilku dni, właściwie przeglądam to forum i coraz bardziej mi robi się niedobrze. Ta chora nagonka na wzrosty jest już nudna i przewidywalna. Realizują ją trzy ciąż te same osoby. Nikt tego na poważnie oczywiście nie bierze, jednak oznacza to, że zbliża się przełom dla spółki. Zawsze taki klekot zwiastuje ruch w górę i to jest dobra wiadomość.