Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  137,00 zł , zmiana od tamtej pory: 60,58%
Lepsze od loosera jest życie gangstera" - tylko TGS da Ci poczucie bycia kim tylko chcesz w świecie przestępczym! Właściciel night clubu? Złodziej? Gangus? Wiezień? A może brudny glina? W TGS możesz być tym kim chcesz. TGS z rodziny MOVIE GAMES I PLAY WAY !!!
  • Gramy !!! Autor: ~Coppi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CEZ 0,00% 220,00 2022-05-20 17:03:52