Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: 92,91%

Gra "Everdream Valley"

Zgłoś do moderatora
Varsav Game Studios: Gra "Everdream Valley", produkowana przez Mooneaters - spółkę zależną Varsav Game Studios - uzyskała status PC Master, tj. zakończono prace nad jej pełną wersją na urządzenia PC. Pozwala to na rozpoczęcie jej portowania na konsole Nintendo Switch oraz PlayStation generacji 4 i 5. Premiera Gry na PC, Nintendo Switch oraz PlayStation generacji 4 i 5 jest planowana na wszystkie powyższe urządzenia na II kwartał 2023 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=MNPnH4LLEHE&ab_channel=VARSAVGameStudios

Ciekawe czy coś z tego będzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 3,24% 1,11 2023-06-01 17:01:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.