Warszawa, 29.06.2022 (ISBnews) - Zwyczajne walne zgromadzenie Torpolu postanowiło o przeznaczeniu zysku netto za 2021 r. w kwocie 75,62 mln zł w części wynoszącej 68,91 mln zł na wypłatę dywidendy (3 zł na akcję), podała spółka. Ponadto walne zdecydowało o zasileniu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych kwotą 700 tys. zł i zwiększeniu kapitału rezerwowego o 6,01 mln zł.
"Jednocześnie zwyczajne walne zgromadzenie Torpol ustaliło, że listę akcjonariuszy uprawnionych do dywidendy za 2021 r. (dzień dywidendy) ustala się na dzień 15 lipca 2022 r., a termin wypłaty dywidendy wyznacza się na dzień 29 lipca 2022 roku" - czytamy w komunikacie.