Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  679,00 zł , zmiana od tamtej pory: -17,82%

Gold’s Gym likwiduje siłownie

Zgłoś do moderatora
Jedna z bardziej popularnych sieci Gold’s Gym zmuszona została do likwidacji ponad 30 siłowni należących do firmy. Właściciele tych obiektów martwili się o swoją przyszłość.

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/art/Fitplota/Kolejna_sie%C4%87_si%C5%82owni_sk%C5%82ada_wniosek_o_upad%C5%82o%C5%9B%C4%87-a4850.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT -1,76% 558,00 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.