Ja już zrezygnowałem z FDG ale co dzieje się na G-Energy, to przekracza wszelkie granice absurdu. Ceny papierów jak darmocha a przychody szzybują w górę. Na sam 2019 rok podpisane są kontrakty za ponad 80 mln. Jak ktoś ma chęci, to od wczoraj jest raport za 4Q do wglądu.