Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,44 zł , zmiana od tamtej pory: -76,40%

Główny akcjonariusz zwija żagle

Zgłoś do moderatora
Patrzcie, co odkryłem w rejestrze spółek brytyjskich! :
https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/09628861

Główny udziałowiec (WKM LTD) głównego akcjonariusza (MOBILUM) ma rozpoczęta procedurę likwidacyjną (Active proposal to strike off)

Nie złożył sprawozdań i niedługo zostanie wykreślony z rejestru spółek brytyjskich. Pewnie zudziło mu się granie na giełdzie bo niedługo koniec z anonimowością

Tu jest o tym, co to znaczy strike off: https://www.realbusinessrescue.co.uk/articles/directors-advice/what-is-a-first-gazette-notice-for-compulsory-strike-off

Także niedługo akcje po kilka groszy, jak w Macro Games, będzie okazja, żeby niedrogo kupić:):):)

https://www.bankier.pl/forum/temat_wazne-co-wspolnego-blockchain-lab-sa-ma-z-dwoma-bankrutami-z-nc,35120697.html

Sayonara panie Voyteck!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -2,64% 0,81 2021-12-03 15:02:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.