Kilka wątków
1. Dziwią niepoetyckie wynurzenia na tym forum, pisane przez pseudo"autorów", niepotrzebne zaśmiecanie forum, niemerytoryczne wpisy, które nie trzymają poziomu trzeba usuwać natychmiast;
2. Proponuję wypowiadać się merytorycznie życzliwie i z klasą
3. Wiele osób opisywało jak fundusze usiłują wpływać na kurs, przykład z krótka sprzedażą i link do strony KNF gra na spadki FE. https://rss.knf.gov.pl/RssOuterView/faces/start2OuterView.xhtml
3. Takie gierki funduszy zniechęcają indywidualnych inwestorów do aktywności, tym samym inwestorzy kierują się do funduszy, muszą zapłacić prowizję i wygrywają fundusze, które robią co chcą z kursami...
Wszystko zgodnie z prawem?