Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,74 zł , zmiana od tamtej pory: -43,22%

Giełda kryptowalut

Zgłoś do moderatora
Decyzja o zmianie Strategii została podjęta po przeprowadzonej przez Emitenta analizie posiadanych możliwości organizacyjnych i technologicznych oraz perspektyw dalszego rozwoju Grupy Kapitałowej Emitenta, w szczególności wynikających z przejęcia przez Emitenta spółki Payment Technology Sp. z o. o. z siedzibą w Gdyni (dalej "Payment Technology"), o czym Emitent informował w raporcie ESPI nr 31/2022. Przejęcie to umożliwiło TryPay rozpoczęcie świadczenia usług płatniczych m. in. na rzecz BB Trade Estonia EU, spółki będącej operatorem giełdy kryptowalut działającej pod nazwą ZONDA GLOBAL.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -4,08% 0,99 2022-12-08 12:20:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.