Forum Forex +Dodaj wątek
Był już może na tym forum jakiś wątek na temat tego brokera? Jeżeli tak i jakby ktoś mógł podbić do góry, to będę zobowiązany. Również za ew. opinie na jego temat. Np. jak szybko realizują wypłaty zysków?

  • GFKX? Autor: ~bull