Forum Giełda +Dodaj wątek
BARDZO MOCNA KONKURENCJA SIĘ SZYKUJE !


Jak podaje dzisiejszy "Puls Biznesu" firma Leszka Czarneckiego rekrutuje teraz pracowników do jego nowej firmy, która wchodzi na rynek wierzytelności wart 1 mld zł

"getBack", czyli nowa firma miliardera (czwarte miejsce w najnowszym rankingu najbogatszych Polaków według magazynu "Forbes") poszukuje wielu pracowników, od przedstawicieli terenowych po kierownika zespołu windykacji terenowej. Ogłoszenia o rekrutacji pojawiają się w internecie.

Nowa spółka windykacyjna powstaje dzięki zaangażowaniu kadr Getin Noble, który ma doświadczonych speców od windykacji - podkreśla "Puls Biznesu". Eksperci cytowani w tekście "PB" komentują, że pojawienie się firmy getBack zwiększy rywalizację na bardzo już konkurencyjnym rynku windykacji należności w naszym kraju.


  • getBack Autor: ~SoftM
  • Re: getBack Autor: ~Zarzec

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.