Jeśli kogokolwiek tutaj interesuje zdrowy papier z perspektywą zarobku 30-50% ale w przeciągu następnego kwartału a nie na SPEKULANCKIE JUŻ - to zapraszam na Geotrans.
Własnie opublikowali baaaardzo dobre wyniki za 1kw + perspektywy dla dalszych wzrostów.
Pozdrawiam i oby do zobaczenia